Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

https://www.nabytek-ratan.cz/7328-thickbox_default/4mistna-jidelni-souprava-higold-bold.jpg


  • Materiál: hliníková konstrukce, textilní potah
  • Rozměry:
    S
    tůl 150 x 77,5 cm
    4 x židle 68,5 x 67 cm
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

4místná jídelní souprava Higold Bold

Jídelní souprava HIGOLD BOLD se prezentuje lehkým a dynamickým povrchem, který se jemně prolíná do elegantního objemu a vytváří pocit ochrany i pohodlí. Celá souprava je tvořena kontrastem a hliníkovým detailem. Tím vzniká jedinečná kolekce se silným charizmatem a schopností vnímat a inspirovat konečného uživatele. Užijte si výjimečnost, kterou tato jídelní souprava nabízí!

Vaše cena: 111 837 Kč

Dostupnost: Skladem v ČR u Vás do 6 dnů

Kusů

SPECIFIKACE

Designová jídelní souprava HIGOLD BOLD vytváří pocit bezpečí a pohodlí. Je vyrobena z kvalitního hliníku a odolného textilního potahu. Kolekce BOLD je postavena na výrazném kontrastu, který se prolíná zevnitř i zvenku. Celou linií se šíří jemný hliníkový detail.

Součástí balení je jídelní stůl a čtyři židle. Souprava je z vysoce odolné hliníkové konstrukce, která nerezaví a skvěle odolává vlivům počasí. Též jídelní stůl je tvořen hliníkovým rámem. Díky tomu lze soupravu umístit na zahradu, k bazénu či na terasu. Skvěle se hodí také do kavárenských zařízení, restaurací nebo hotelů.

Rozměry soupravy jsou: stůl 150 x 77,5 cm a 4 x židle 68,5 x 67 cm. BOLD se stává jedinečnou kolekcí, která disponuje osobností a charizmatem, a je schopna inspirovat svého uživatele. Dopřejte si příjemné chvíle, dobré jídlo a společnost těch nejbližších!

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

aaa

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.


Rozumím
Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2021 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright