• 10 letá
  historie
 • většina
  nábytku
  skladem
 • Možnost
  prohlédnout
  nábytek
 • Výhodné ceny
  od dovozce

Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

Lehátka

NejprodávanějšíChcete si užít pohodu na zahradě? Odpočívat stejně pohodlně jako doma? Potom pro vás máme řešení. Vyzkoušejte některé z našich ratanových zahradních lehátek. Všechny zahradní lehátka jsou vyrobena z kvalitního umělého ratanu, jsou voděodolná a mají lehkou údržbu. Zahradní ratanové lehátko vám nabídne pohodlí a komfort což oceníte nejenom po namáhavém dni. Můžete si vychutnávat čerstvý vzduch, podřimovat nebo jen tak relaxovat.

Ratanová lenoška

Ratanová lenoška patří mezi neocenitelné relaxační pomůcky. Již samotným názvem vybízí k odpočinku. Může také ulevit bolavým zádům či svalstvu. Jelikož je omyvatelná a vydrží velké změny teplot, hodí se pro venkovní užití, ale často se používá také ve wellnes centrech.

Zahradní ratanové lehátko k bazénu

Lehátka z umělého ratanu jsou pohodlným řešením pro slunění v letních dnech. Jelikož jsou polohovací, na opalování se skvěle hodí. Pokud chcete ušetřit svou pleť přemírou slunečních paprsků, můžete zvolit typ se stříškou. Lehátko by nemělo chybět u žádného bazénu, protože je měkké a perfektně tvarované. Ratanové lehátko k bazénu rychle schne a materiál je k častému styku s vodou uzpůsobený. Je lehké a tím pádem snadno přenosné. Jak jsme se již zmínili, ratanové zahradní lehátka jsou polohovatelná a velmi komfortní. S některými sety se tak nemusíte loučit ani v zimě. Výborně se hodí i do interiéru. Na našem e-shopu si určitě vyberete to pravé lehátko pro vás a vaše zahrada se stane rájem.Umělý ratanový nábytek od firmy A-Promax je naprostou špičkou, což dokládá také řada spokojených zákazníků.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2024 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |