Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7274-thickbox_default/5mistna-sedaci-souprava-higold-emoti.jpg


 • Konstrukce: masivní hliníkový rám
 • Matrace a polštářky: nepromokavý, UV stabilní materiál zn. SUNBRELLA
 • Rozměry:
  T
  římístná pohovka 206,5 x 77 x 76 cm
  2 x křeslo 77 x 77 x 76 cm
  Stolek 120 x 70 x 37,5 cm
 • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

5místná sedací souprava Higold Emoti

Sedací souprava HIGOLD EMOTI je inspirována kolekcí NOFI, přičemž vás zaujme o mnoho výraznějším designem. Souprava je tvořena masivním hliníkovým rámem, který demonstruje pevnost až tuhost nábytku. Měkké a pohodlné polštářky naopak vytváří pocit pohodlí a komfort. Sedací souprava HIGOLD EMOTI není pouze zahradním nábytkem, EMOTI je filozofie. Dopřejte si pohodlí a luxus!

Cena: 70 205 Kč

Skladem v ČR, u Vás do 5 dní

Kusů

SPECIFIKACE

Elegantní 5místná sedací souprava HIGOLD EMOTI je vyrobena z masivního hliníkového rámu s kombinací oválných, měkkých polštářků. Tato sedací souprava navazuje na koncept DIY, tak jako u předchozí kolekce NOFI. Avšak, oproti NOFI, je mnohem výraznější a masivnější. O pohodlí se však bát nemusíte. Komfortní polštářky vám zajistí příjemné a pohodlné sezení v této sedací soupravě. Budete se cítit jako v bavlnce!

Sedací souprava EMOTI je díky svému hliníkovému rámu, který nerezaví, a nepromokavému UV materiálu SUNBRELLA, vysoce odolná vůči vlivům počasí. Je vhodná na zahradu, terasu či balkon. Skvěle se také hodí k bazénu nebo do kavárenských zařízení. Součástí dodávky je třímístná pohovka, dvě křesla a stůl. V ceně jsou také matrace a polštářky.

Rozměry soupravy činí: třímístná pohovka 206,5 x 77 x 76 cm, 2 x křeslo 77 x 77 x 76 cm a stolek 120 x 70 x 37,5 cm. Elegantní sedací souprava EMOTI vás oslní svým komfortem a jedinečným designem. Dopřejte si pohodlí a odpočinek!

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2024 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |