Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7323-thickbox_default/lehatko-higold-new-york.jpg


  • Konstrukce: hliníkový rám
  • Použité materiály: teakové dřevo
  • Potahy: z odolného materiálu zn. SUNBRELLA
  • Matrace a polštář: jsou součástí dodávky
  • Rozměry: 200 x 80 cm
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Lehátko Higold New York

Lehátko HIGOLD NEW YORK je inspirováno designem oblíbené kolekce YORK. Jejím základem je kombinace tří prvků: pevný hliníkový rám, odolné teakové dřevo a tmavý nátěr, který kolekci NEW YORK dodává na dominanci. Díky propracovanému designu je lehátko NEW YORK elegantním a luxusním zahradním nábytkem, který vynikne v každém exteriéru.

Cena: 36 185 Kč

Skladem v ČR, u Vás do 5 dní

Kusů

SPECIFIKACE

Elegantní lehátko HIGOLD NEW YORK je tvořeno pevným hliníkovým rámem, teakovým dřevem a tmavým nátěrem. Tak vzniká elegantní a jedinečný design, který prezentuje kolekci NEW YORK. Matrace je z nepromokavého UV stabilního materiálu značky SUNBRELLA.

Teakové dřevo je zakomponováno do područek lehátka a tvoří styl podobný žaluziím. Design lehátka je inspirován předchozí kolekcí YORK. Lehátko NEW YORK se odlišuje především barvou nátěru, který je zde výraznější. Kolekce tak působí dominantně a velmi luxusně.

Součástí dodávky je lehátko s matrací, podhlavníkem a polštářem. Rozměry lehátka jsou 200 x 80 cm. Kolekce je tvořena vysoce kvalitními materiály a snadno se udržuje. Lehátko je vhodné na zahradu, terasu či k bazénu.

Lehátko HIGOLD NEW YORK ve vás vyvolá touhu po relaxaci. Dopřejte si krásné chvíle plné odpočinku a pohody! Kolekce NEW YORK zaujme každého, kdo má rád elegantní a luxusní nábytek s propracovaným designem.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2024 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |