Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

https://www.nabytek-ratan.cz/7315-thickbox_default/prirucni-stolek-k-lehatku-higold-nofi.jpg


  • Konstrukce: hliníkový rám
  • Barva nátěru: světlá
  • Rozměry: příruční stolek 36 x 35 cm
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Příruční stolek k lehátku Higold Nofi

Příruční stolek k lehátku HIGOLD NOFI vás zaujme jemným a elegantním designem. Stane se skvělým doplňkem lehátka, jenž plní jak estetickou, tak i funkční stránku. Celá kolekce NOFI se prezentuje jednoduchým a detailně propracovaným stylem. Touto kolekcí jsou také inspirovány produkty EMOTI, které však tvoří výraznější a masivnější prvky. Nechte se oslnit kvalitně zpracovaným designem a funkčností příručního stolku HIGOLD NOFI.

Vaše cena: 3 526 Kč

Dostupnost: Skladem v ČR u Vás do 6 dnů

Kusů

SPECIFIKACE

Příruční stolek k lehátku HIGOLD NOFI je vyroben z hliníkové konstrukce a představuje unikátní design. Kombinace jemných tvarů a světlého nátěru působí elegantně. Stolek doporučujeme k lehátku z kolekce NOFI, k němuž je speciálně navržen.

Příruční stolek je tvořen z odolné hliníkové konstrukce. Díky tomu je vhodný na zahradu, k bazénu či na terasu. Rozměry stolku jsou 36 x 35 cm. Celá kolekce NOFI disponuje kompletní sestavou zahradního nábytku tak, aby vyhověla všem druhům životních nároků. Zvolit si můžete jídelní soupravu, sedací soupravu, barový set či houpačku. Všechny tyto produkty lze objednat na našich stránkách.

Na našem e-shopu také naleznete lehátko HIGOLD NOFI, které výborně doplňuje celou kolekci. Je též tvořeno kvalitním hliníkovým rámem. Zároveň disponuje jemnými pohodlnými matracemi. Lehátko NOFI je přímo stvořené pro relaxaci a odpočinek!

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

aaa

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.


Rozumím
Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2021 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright