Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7305-thickbox_default/4mistna-sedaci-souprava-higold-emoti.jpg


 • Konstrukce: masivní hliníkový rám
 • Matrace a polštářky: nepromokavý, UV stabilní materiál zn. SUNBRELLA
 • Rozměry:
  S
  tolek 120 x 70 cm
  Dvojsedačka 152 x 77 cm
  2x křeslo 77 x 77 cm
 • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

4místná sedací souprava Higold Emoti

Sedací souprava HIGOLD EMOTI je tvořena masivní hliníkovou konstrukcí a měkkými pohodlnými matracemi. Tato kolekce je inspirována jemnější kolekcí NOFI. Liší se pouze větší masivností, pevností a tuhostí. O pohodlí se však bát nemusíte, díky vzdušným matracím a polštářkům je komfortní a neztrácí na své jemnosti. Sedací souprava HIGOLD EMOTI není pouze zahradním nábytkem, EMOTI je filozofie. Dopřejte si výjimečnost a styl!

Vaše cena: 64 126 Kč

Skladem v ČR, u Vás do 5 dní

Kusů

SPECIFIKACE

Elegantní 4místná sedací souprava HIGOLD EMOTI je inspirována kolekcí NOFI, která je naopak jemnější. Kolekce HIGOLD EMOTI je vyrobena z masivní hliníkové konstrukce a měkkých pohodlných matrací s podhlavníkem. Ačkoliv tato souprava působí masivně, pohodlné matrace ji zjemňují a dodávají na komfortu. Díky příjemným polštářkům se budete cítit jako v bavlnce!

Sedací souprava EMOTI je tvořena odolným hliníkovým rámem, který nerezaví, a nepromokavým UV materiálem SUNBRELLA. Díky tomu je vysoce odolná vůči vlivům počasí. Skvěle se hodí na zahradu, terasu či balkon. Je vhodná také k bazénu nebo do kavárenských zařízení. Součástí balení je stolek, dvojsedačka a křeslo. Cena zahrnuje matrace a polštářky.

Rozměry soupravy činí: stolek 120 x 70 cm, dvojsedačka 152 x 77 cm a 2x křeslo 77 x 77 cm. Elegantní sedací souprava EMOTI vás oslní svým komfortem a jedinečným designem. Užijte si chvíle s přáteli a dopřejte si odpočinek v moderní sedací soupravě EMOTI.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2022 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright