Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7290-thickbox_default/otocne-kreslo-higold-york.jpg


  • Konstrukce: hliníkový rám
  • Použité materiály: teakové dřevo
  • Matrace: jsou součástí dodávky
  • Rozměry: křeslo (Š x H x V): 84 x 81,5 x 61 cm
  • Barevné provedení: Black & White
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Otočné křeslo Higold York

Otočné křeslo HIGOLD YORK představuje kombinaci teakového dřeva, textilu a hliníkového rámu s výrazným nátěrem. Kolekce YORK je inspirována interiérovým nábytkem a svým designem vytváří hřejivý pocit domova. Výhodou otočného křesla je možnost vyklopení boční části područky a vytvoření odkládacího prostoru. Křeslo HIGOLD YORK vás zaujme svou funkčností a elegancí.

Vaše cena: 22 372 Kč

Skladem v ČR, u Vás do 5 dní

Kusů

SPECIFIKACE

Elegantní otočné křeslo HIGOLD YORK je vyrobeno ze tří kvalitních materiálů: teakového dřeva, odolného textilu a hliníku s výrazným nátěrem. Zaujme vás zejména barevným kontrastem, který teakové dřevo, bílý textil a výrazný nátěr vytváří. Křeslo vás oslní nejen svým estetickým designem, ale také funkčními prvky, které obohatí vaši relaxaci a chvíle pohody.

Područky křesla disponují sklopeným odkládacím prostorem z teakového dřeva, který jednoduše vyklopíte a můžete jej použít jako příruční stolek. Křeslo je otočné a vysoce komfortní. Součástí balení je křeslo s matracemi z kvalitního odolného materiálu.

Kolekce HIGOLD YORK je vytvořena tak, aby odolávala vlivům počasí. Díky tomu lze otočné křeslo YORK umístit například na zahradu, balkon či terasu. Také se bude skvěle hodit k bazénu nebo do kavárenských zařízení. Rozměry křesla činí (Š x H x V): 84 x 81,5 x 61 cm. Barevné provedení je ve stylu Black & White.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2022 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |