Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7286-thickbox_default/rohova-sedaci-souprava-higold-onda.jpg


  • Materiál konstrukce: hliníkové pásy
  • Materiál matrace: odolný textil
  • Barva matrací: světle šedá
  • Rozměry:
    Rohová sedací souprava 265 x 259 x 77 cm
    Stolek 120 x 72 x 43,5 cm
  • Součástí balení: matrace a polštářky
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Rohová sedací souprava Higold Onda

Sedací souprava HIGOLD ONDA je tvořena moderní konstrukcí z hliníkových pásů, uvnitř kterých jsou vloženy matrace. Ty se staly ikonickým prvkem celé kolekce. Hlavním motivem kolekce je vlna – v italštině vlna znamená ONDA. Celá kolekce je tedy navržena tak, aby představovala tekuté linie, eleganci vln a čistotu. V designu je také znázorněn prostor, který se vytváří při rozbití vlny. Sedací souprava HIGOLD ONDA propojuje estetický vzhled s funkčními prvky.

Vaše cena: 388 109 Kč

Skladem v ČR, u Vás do 5 dní

Kusů

SPECIFIKACE

Rohová sedací souprava HIGOLD ONDA je vyrobena z hliníkových pásů, uvnitř kterých jsou uloženy matrace. Srdcem kolekce je struktura, kterou jednotlivé prvky společně vytváří. Design soupravy je inspirován vlnami – název ONDA znamená v italštině vlna. Proto je také hliníková konstrukce tvořená tak, aby připomínala úkaz, který vzniká při rozbití vlny.

Designová sedací souprava HIGOLD ONDA prezentuje eleganci, čistotu a tekuté linie. Pevné područky také skvěle poslouží jako odkládací prostor. Tato kolekce propojuje estetický vzhled s funkčností jednotlivých prvků. Hliník, který tvoří konstrukci této soupravy, pochází z automobilového odvětví. Matrace jsou vyrobeny z odolného textilu, který se využívá v jachtařském průmyslu. Design celé soupravy navrhovali designéři ze společnosti Pininfarina 360°.

Součástí dodávky je rohová sedací souprava a stolek s úložným prostorem. V ceně jsou také zahrnuty matrace a polštářky z odolného, nepromokavého materiálu. Stolek je tvořen z hliníkové konstrukce, textilu a skla.  

Rozměry sedací soupravy činí: rohová sedací souprava 265 x 259 x 77 cm a stolek 120 x 72 x 43,5 cm. Souprava je ideální na zahradu, terasu či k bazénu. Dopřejte si chvíle odpočinku a užijte si pohodu v komfortní a estetické sedací soupravě HIGOLD ONDA!

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2022 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |