Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7262-thickbox_default/rohova-sedaci-souprava-higold-york-l.jpg


  • Konstrukce: hliníkový rám s bílým nátěrem
  • Použité materiály: teakové dřevo
  • Matrace a polštářky: jsou součástí dodávky
  • Rozměry:
    Stolek 110 x 75 cm
    Sedačka 224,5 x 224,5 cm
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Rohová sedací souprava Higold York L

Sedací souprava HIGOLD YORK L představuje kombinaci textilu, teakového dřeva a bílého nátěru. Výjimečný design této soupravy je inspirován interiérovým nábytkem. Barevný kontrast dřeva a světlého nátěru působí příjemným dojmem a vytváří hřejivý pocit domova. Krása této soupravy je v jednoduchosti a funkčnosti!

Vaše cena: 77 427 Kč

Skladem v ČR, u Vás do 5 dní

Kusů

SPECIFIKACE

Elegantní sedací souprava HIGOLD YORK L je vyrobena ze tří unikátních materiálů: teakového dřeva, černého textilu a hliníku s bílým nátěrem. Zaujme vás zejména barevným kontrastem, který teakové dřevo s bílým nátěrem vytváří. Sedačka disponuje skládacím příručním stolkem, který je připevněn na obou područkách a vyroben z teakového dřeva. Můžete si na něj položit například pití nebo knížku.

Stejně tak stůl u této sedací soupravy je velmi zajímavě navržen. Stabilita stolu je zajištěna pevným hliníkovým rámem, tabule stolu je tvořena jednotlivými prkny teakového dřeva, která jsou úhledně poskládána vedle sebe. V části stolu je odkládací prostor, do kterého můžete vložit například nápoje, svíčky nebo jakékoliv jiné drobnosti.

Součástí dodávky je stůl a sedací souprava. V ceně jsou také matrace a polštářky z nepromokavého UV stabilního materiálu značky SUNBRELLA. Konstrukce rámu je hliníková. Souprava skvěle odolává vlivům počasí a je vhodná na zahradu, terasu či k bazénu nebo do kavárenských zařízení. Rozměry soupravy činí: stolek 110 x 75 cm a sedačka 224,5 x 224,5 cm.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2022 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |