Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7243-thickbox_default/rohova-sedaci-souprava-higold-airport-l.jpg


  • Materiál výpletu: ohýbaný lisovaný T-profil
  • Materiál polstrů: UV stabilní materiál zn. Sunbrella
  • Barva polstrů: světle šedá
  • Rám: zvlněný hliníkový plášť
  • Rozměry:
    Sedací souprava 253 x 253 cm
    Stolek 120 x 80 cm
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Rohová sedací souprava Higold Airport L

Rohová sedací souprava HIGOLD AIRPORT L se pyšní jedinečným designem, který je inspirován vzhledem starých letadel. Od toho je také odvozen název „AIRPORT“.  Souprava je navržena designerem Nicolasem Thomkins. Je vyrobena z ohýbaného lisovaného T-profilu a ze zvlněného hliníkového pláště. Kombinace tradičních potahů s pásy, které zvyšují pohodlí, a polštářků, vytváří této soupravě zajímavý vzhled. Souprava působí luxusně a velmi elegantně. Zároveň je však velice pohodlná. 

Vaše cena: 105 393 Kč

Kusů

SPECIFIKACE

Elegantní sedací souprava HIGOLD AIRPORT L je vyrobena z ohýbaného lisovaného T-profilu a zvlněného hliníkového pláště. Celý design dotváří potahy s pásy, které jsou nejen estetické, ale zároveň velice komfortní. Jemný barevný nátěr je jako třešničkou na dortu a vytváří čistý vzhled celé kolekce. Pocit relaxace a pohody ve vás vyvolají přiložené polštáře.

Součástí dodávky je rohová sedací souprava velikost L s matracemi, polštářky a stolkem. Matrace a polštářky jsou z voděodolného a UV stabilního materiálu značky SUNBRELLA. Rozměry soupravy činí: sedací souprava 253 x 253 cm a stolek 120 x 80 cm. Konstrukce soupravy je hliníková.

Sedací souprava HIGOLD AIRPORT L je zahradním nábytkem vhodným na terasu nebo zahradu, či do kavárenských zařízení a hotelů. Díky větším rozměrům je souprava ideální pro posezení s rodinou či přáteli. Již nemusíte řešit nedostatek prostoru! Užijte si krásné chvíle, komfort a styl, který vám souprava AIRPORT L nabízí.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2022 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |