Z technických důvodů není možné expedovat objednané zboží do 7. 12. 2021. Veškeré objednávky budou předány na expedici 8.12. 2021. Děkujeme za pochopení.

Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7242-thickbox_default/rohova-sedaci-souprava-higold-airport-xxl.jpg


 • Materiál výpletu: ohýbaný lisovaný T-profil
 • Materiál polstrů: UV stabilní materiál zn. Sunbrella
 • Barva polstrů: světle šedá
 • Rám: zvlněný hliníkový plášť
 • Rozměry:
  S
  edací souprava 321 x 321 cm
  Stolek 120 x 80 cm
  Příruční stolek 50 x 50 cm
 • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Rohová sedací souprava Higold Airport XXL

Rohová sedací souprava HIGOLD AIRPORT XXL je navržena designerem Nicolasem Thomkins. Souprava vás zaujme designem, který je inspirován vzhledem starých letadel. Od toho je také odvozen název „AIRPORT“. Je vyrobena z ohýbaného lisovaného T-profilu a ze zvlněného hliníkového pláště. Kombinace tradičních potahů s pásy, které zvyšují pohodlí, a polštářků, vytváří dokonalý vzhled této soupravy. Souprava působí honosně až přepychově, a je velice pohodlná.

Vaše cena: 140 483 Kč

Není skladem. Dodací doba na dotaz.

Kusů

SPECIFIKACE

Luxusní sedací souprava HIGOLD AIRPORT XXL je vyrobena z ohýbaného lisovaného T-profilu a zvlněného hliníkového pláště. Celý design doplňují potahy s pásy, které jsou estetické, a zároveň velice pohodlné. Čistý vzhled celé kolekce zvýrazňuje světlý barevný nátěr. Polštářky pak celý design elegantně doplňují a vytvářejí komfortní pocit.

Součástí dodávky je XXL rohová sedací souprava s matracemi a polštářky, stolek a příruční stolek. Matrace a polštářky jsou z nepromokavého a UV stabilního materiálu značky SUNBRELLA. Rozměry soupravy činí: sedačka 321 x 321 cm, stolek 120 x 80 cm, příruční stolek 50 x 50 cm.

Sedací souprava HIGOLD AIRPORT XXL je vhodná na zahradu či terasu, nebo do restauračních či kavárenských zařízení a hotelů. Výhodou této sedací soupravy je dostatek prostoru. Díky tomu se může sejít celá vaše rodina, aniž byste řešili nedostatek místa na sezení. Dopřejte si komfort a luxus rohové sedací soupravy AIRPORT XXL!

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2021 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright