Z technických důvodů není možné expedovat objednané zboží do 7. 12. 2021. Veškeré objednávky budou předány na expedici 8.12. 2021. Děkujeme za pochopení.

Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/7137-thickbox_default/4mistna-sedaci-souprava-higold-nomad.jpg


  • Konstrukce: vysoce odolný hliníkový rám (nerezaví)
  • Barva konstrukce: Bílá
  • Potahy: z nepromokavého materiálu, UV textil SUNBRELLA
  • Barva potahu: černý textil
  • Rozměry (D x Š) Dvojsedačka 140 x 73,5 cm
    2× Křeslo 80 x 73,5 cm
    Stolek 110 x 66 cm
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

4místná sedací souprava Higold Nomád

Sedací souprava HIGOLD NOMÁD kombinuje černý textil s bílým rámem, a otevírá tak zcela nové dveře designu exteriérového nábytku. Je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného hliníku, který nerezaví. Sestava se skládá z jedné dvojsedačky, stolku, příručního stolku a dvou křesel. Souprava NOMÁD je inspirovaná kolekcí Teakman, ale je více uvolněná, vzdušnější a do vašeho prostoru vnese pocit svobody. Potah je vyroben z černého nepromokavého UV materiálu SUNBRELLA.

Vaše cena: 46 836 Kč

Skladem v ČR, u Vás do 5 dní

Kusů

SPECIFIKACE

Luxusní 4místná sedací souprava HIGOLD Nomád je vyrobena z hliníku (nebude rezavět) a nepromokavého UV materiálu SUNBRELLA. Díky tomu je vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům a venkovním podmínkám. Rozměry soupravy činí: dvojsedačka 140 x 73,5 cm, 2 × křeslo 80 x 73,5 cm, stolek 110 x 66 cm.

Souprava je snadno udržovatelná, vhodná pro umístění do exteriéru, například na terasy, balkony, venkovní posezení či na zahradu. Oceníte nejen vysokou odolnost této sedací soupravy, ale také zajímavý a moderní designový vzhled. Součástí balení je jedna dvojsedačka, dvě křesla, stolek a příruční stolek. Jednotlivé komponenty si tak můžete v exteriéru umístit dle vlastních přání a požadavků.

Sedací souprava NOMÁD ve vás svým jedinečným designem vyvolá příjemné pocity svobody a uvolnění, díky čemuž si můžete vychutnat krásné chvíle se svými nejbližšími.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2021 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright