• 10 letá
  historie
 • většina
  nábytku
  skladem
 • Možnost
  prohlédnout
  nábytek
 • Výhodné ceny
  od dovozce

Akční předsezonní ceny

Víte, kdy dát přednost umělému ratanu před přírodním? Známe odpověď

Víte, kdy dát přednost umělému ratanu před přírodním? Známe odpověď


Nábytek vyrobený z umělého ratanu je v českých domácnostech čím dál tím oblíbenější pro jeho dlouhou životnost, snadnou údržbu, vysokou odolnost a originální vzhled. Od přírodního ratanu ho mnohdy ani nerozeznáte a přesto se dá nakoupit za velmi rozumnou cenu. Kdy dát přednost umělému ratanu před přírodním?

Umělý ratan ideální na zahradu

Po nábytku z umělého ratanu doporučujeme sáhnout v případě, že zařizujete zahradu nebo terasu, kde bývají nábytkové sestavy vystaveny náročnějším povětrnostním podmínkám. Zde má umělý ratan jednu obrovskou výhodu oproti přírodnímu – obstojí při krutých mrazech, deštích i intenzivnímu slunečnímu záření, zatímco přírodní časem zaznamená určité známky poškození.

Umělý ratan vyžaduje minimální péči

Umělý ratan je navíc velice snadno omyvatelný, takže z něj jednoduše a rychle odstraníte znečištění, ke kterému ve venkovním prostředí dochází podstatně častěji než doma v obýváku. Přírodní ratan je nutné přikrývat plachtou, což u umělého není nutné. Veškerý nábytek, který najdete v našem nevyžaduje téměř žádnou údržbu.


Zahradní nábytek z umělého ratanu navíc vypadá velmi stylově a moderně, na rozdíl od nevzhledného plastového nábytku nebo nepohodlného a těžkého hliníkového nebo nerezového. Nehledě na to, že za umělý ratan zaplatíte výrazně nižší cenu, přestože se od nábytku z přírodního ratanu liší pouze nepatrně.

Dejte přednost kvalitě v uznávaném e-shopu s ratanovým nábytkem

V našem e-shopu www.nabytek-ratan.cz pořídíte nábytek z umělého ratanu různých barev a tipů, a to vše velmi levně. Pokud si stále nejste jisti, zda vybrat přírodní nebo umělý ratan, rádi vám předvedeme všechny výhody nábytkových sestav z umělého ratanu.


 

Post new comment


Enter the code from the image above

aaa

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím
Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2018 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright