• 10 letá
  historie
 • většina
  nábytku
  skladem
 • Možnost
  prohlédnout
  nábytek
 • Výhodné ceny
  od dovozce

Akční sezonní předprodeje za výhodné ceny!

Víte, kdy dát přednost umělému ratanu před přírodním? Známe odpověď

Víte, kdy dát přednost umělému ratanu před přírodním? Známe odpověď


Nábytek vyrobený z umělého ratanu je v českých domácnostech čím dál tím oblíbenější pro jeho dlouhou životnost, snadnou údržbu, vysokou odolnost a originální vzhled. Od přírodního ratanu ho mnohdy ani nerozeznáte a přesto se dá nakoupit za velmi rozumnou cenu. Kdy dát přednost umělému ratanu před přírodním?

Umělý ratan ideální na zahradu

Po nábytku z umělého ratanu doporučujeme sáhnout v případě, že zařizujete zahradu nebo terasu, kde bývají nábytkové sestavy vystaveny náročnějším povětrnostním podmínkám. Zde má umělý ratan jednu obrovskou výhodu oproti přírodnímu – obstojí při krutých mrazech, deštích i intenzivnímu slunečnímu záření, zatímco přírodní časem zaznamená určité známky poškození.

Umělý ratan vyžaduje minimální péči

Umělý ratan je navíc velice snadno omyvatelný, takže z něj jednoduše a rychle odstraníte znečištění, ke kterému ve venkovním prostředí dochází podstatně častěji než doma v obýváku. Přírodní ratan je nutné přikrývat plachtou, což u umělého není nutné. Veškerý nábytek, který najdete v našem nevyžaduje téměř žádnou údržbu.


Zahradní nábytek z umělého ratanu navíc vypadá velmi stylově a moderně, na rozdíl od nevzhledného plastového nábytku nebo nepohodlného a těžkého hliníkového nebo nerezového. Nehledě na to, že za umělý ratan zaplatíte výrazně nižší cenu, přestože se od nábytku z přírodního ratanu liší pouze nepatrně.

Dejte přednost kvalitě v uznávaném e-shopu s ratanovým nábytkem

V našem e-shopu www.nabytek-ratan.cz pořídíte nábytek z umělého ratanu různých barev a tipů, a to vše velmi levně. Pokud si stále nejste jisti, zda vybrat přírodní nebo umělý ratan, rádi vám předvedeme všechny výhody nábytkových sestav z umělého ratanu.


 

Post new comment


Enter the code from the image above

aaa

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím
Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2018 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright