• 10 letá
  historie
 • většina
  nábytku
  skladem
 • Možnost
  prohlédnout
  nábytek
 • Výhodné ceny
  od dovozce

Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

3 rozdíly mezi laciným a pořádným ratanovým nábytkem

Jen si to představte. Káva je na stole, vypínáte sekačku a milosrdně padáte do svého ratanového křesílka. Ale… Co to? Křup! Zádová opěrka povoluje a tohle už neustojíte. I s kávou v ruce vystřihujete salto mortale.

No tohle! Bodejť by to drželo, když jsou spoje totálně prolezlé rzí. A vypadá to, že na sebe snad ani pořádně nepasují. Máte pravdu, nepasují. Bohužel, při nákupu málokoho napadne podívat se “pod povrch”.

Jenže, když pak ratanový nábytek stojí celou sezónu venku - na větru, dešti i ostrém slunci - dostává jeho konstrukce pořádně zabrat. A každý spoj se mění ve slabé místo.

Konstrukce našeho nábytku svařujeme do jednoho celku.

Taková hliníková konstrukce je lehká, nereziví a navíc nemusíte nic montovat. Nábytek si přivezete domů a rovnou ho můžete začít používat. Jedinou montovanou částí jsou chromové nožičky, které ale připevňujeme už při výrobě.

Pozor na nábytek se šroubovanou konstrukcí. Konstrukci svařujeme do jednoho celku.Neplánujete kupovat na každou sezónu nový ratanový nábytek?
Vyberte si ten ručně vyplétaný.

To vypadá… hrozně. Výplet je řídký a špatně utažený. Jakoby se vám měl každou chvíli rozjet pod zadkem. A po pár týdnech začne ratan z nábytku trčet do všech stran. Ne, vyplétání ratanu se nedá uspěchat. Tohle umění vyžaduje spoustu času a hlavně šikovné ruce, které ví kam sáhnout.

Díky poctivému řemeslnému zpracování bude mít váš nábytek šmrnc dnes i za pět let.

Takto řídký a špatně utažený výplet u nás nenajdete. Ratanový nábytek ručně vyplétáme.Do deseticentimetrového polstrování našich sedacích sestav se uvelebíte jako králové. A vaše kostrč vám poděkuje.

Takhle si odpoledne pohovět. Skvělý plán! K tomu v ratanovém křesílku potřebujete polstrování. Pěticentimetrové ale nestačí. Určitě ne na dlouhé relaxování s knížkou v ruce a drinkem na stolku. Nebo vyřizování pracovních mailů s počítačem na klíně. Za chvíli už nebudete vědět, jak si sednout.

Nízké nepohodlné polstrování. Používáme podlné, odnímatelné a pratelné 10ti centimetrové polstrování.Tak šťastnou ruku při výběru.
Ať si to kafíčko vychutnáte bez kotrmelců.


Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2024 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright |