• 10 ročná
  história
 • väčšina
  nábytku
  skladom
 • Možnosť
  prezrieť
  nábytok
 • Výhodné ceny
  od dovozcu

Luxusný záhradný nábytok HIGOLD

Dopredaj zásob!

4 užitečné tipy, jak poznat kvalitní nábytek z umělého ratanu

4 užitečné tipy, jak poznat kvalitní nábytek z umělého ratanu

Rádi byste si zařídili dům nebo zahradu nábytkem z umělého ratanu a máte strach, že naletíte neseriózním obchodníkům a vyhodíte peníze za podřadné zboží? Ukážeme vám, na které detaily se zaměřit:

1.    Lesk

Pokud v obchodě narazíte na nepříliš kvalitní umělý ratan, na první pohled ho poznáte podle nepřiměřeně vysokého lesku a hladkého povrchu. Výrobky z kvalitního materiálu jsou naopak matné a na jejich povrchu je patrná struktura.

2.    Celistvost

Nábytek vyrobený z kvalitního materiálu je tvořen jedním celkem, zatímco nábytek, který si musíte nejprve složit z několika částí, působí značně pochybně. U dřevěného nebo jiného nábytku není jeho sešroubování na závadu, ale u umělého ratanu šroubovaný spoj zdaleka nebývá tak pevný a kvalitní jako svařený.   

3.    Konstrukce

V prodejně s nábytkem se nezapomeňte informovat o materiálu, ze kterého je vyrobena konstrukce. Aby vám ratanový nábytek dlouho vydržel, měla by být ocelová nebo hliníková. Obě konstrukce by měly být velmi pevné a odolné, avšak někteří výrobci používají příliš tenké trubky, což poznáte při pohledu na spodní stranu nábytku. Dalším jednoduchým testem je zhoupnutí vsedě na zadních nohách, které musí zůstat bez deformací.  

4.    Výplet

Při nákupu se soustřeďte také na výplet. Příliš řídký nebo neúplný výplet, na kterém se výrobci snaží ušetřit, odnese váš nábytek mnohem nižší nosností a tedy i kratší životnost. Dejte si pozor na tento typ výpletu i v případě, že je také vyroben z umělého ratanu.   
 
Jedinou jistotou, jak se vyhnout nákupu nekvalitního zboží, je navštěvovat pouze prodejny ověřené spokojenými zákazníky, mezi něž se řadí i náš. V našem sortimentu najdete pouze vysoce kvalitní nábytkové sestavy z umělého ratanu, u kterých garantujeme dlouhou životnost.

 

Post new comment


Enter the code from the image above

Výdajné miesto A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schôdzka po telefonickom dohovore. Na uvedenej adrese nie je predajňa, sú tu iba sklady.)
© 2010-2024 A-PROMAX s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Copyright |