• 10 ročná
  história
 • väčšina
  nábytku
  skladom
 • Možnosť
  prezrieť
  nábytok
 • Výhodné ceny
  od dovozcu

Luxusný záhradný nábytok HIGOLD

Jak zařídit, aby vám nábytek z umělého ratanu vydržel co nejdéle? Držte se našich tipů

Jak zařídit, aby vám nábytek z umělého ratanu vydržel co nejdéle? Držte se našich tipů

Jedním z důvodů, proč jste si na vaši zahradu nebo do interiéru pořídili nábytek z umělého ratanu, byla určitě velmi snadná péče o něj. Ačkoliv je téměř bezúdržbový, s našimi radami výrazně zvýšíte jeho životnost.

Stačí setřít prach

Umělý ratan se řadí mezi vysoce kvalitní a odolné materiály, které vám při správné péči vydrží dlouhá léta bez viditelných známek poškození. Dobrou zprávou je, že většina hospodyněk si vystačí s obyčejnou prachovkou, a to jak v obýváku, tak na terase nebo zahradě.

Použijte houbičku s vodou

Pokud dojde k výraznějšímu znečištění ratanového nábytku, není nic jednoduššího než použít houbičku s malým množstvím vody, případně saponátu. Po ošetření nechte nábytek dobře vyschnout, zejména ten, který máte umístěný v interiéru. V případě, že si nebudete se správnou údržbou jisti, kontaktujte nás,  rádi vám poradíme.

Zahradní nábytek zakryjte plachtou

Co se týče venkovního nábytku, v případě nepřízně počasí můžete vaši ratanovou sestavu přikrýt plachtou, přestože je umělý ratan velmi odolný vůči silnému větru, mrazu, dešti i intenzivnímu slunečnímu záření. Použitím plachty však v žádném případě nic nezkazíte.

Základem je kvalitní ratanový nábytek

Pokud chcete mít váš nábytek ještě stylovější, pořiďte si moderní polstrování nebo potahy, které se dají v případě potřeby velice jednoduše vyprat nebo nahradit novými. Velký výběr ratanového nábytku včetně doplňků najdete na našich webových stránkách www.nabytek-ratan.cz, a to za velmi příznivé ceny.

 

Post new comment


Enter the code from the image above

aaa

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.


Rozumím
Výdajné miesto A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schôdzka po telefonickom dohovore. Na uvedenej adrese nie je predajňa, sú tu iba sklady.)
© 2010-2021 A-PROMAX s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Copyright