Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

https://www.nabytek-ratan.cz/7270-thickbox_default/4mistna-jidelni-souprava-higold-geneva.jpg


  • Materiál polstrů: voděodolný a UV stabilní materiál zn. Sunbrella
  • Barva polstrů: světle šedá
  • Rám: hliník s práškovou úpravou
  • Materiál dřeva: teakové dřevo
  • Rozměry:
    4 x židle 62 x 68 cm
    Stůl 90 x 90 cm
  • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

4místná jídelní souprava Higold Geneva

Jídelní souprava HIGOLD GENEVA byla navržena a zkonstruována tak, aby kombinovala tři hlavní prvky: kvalitní textil, hliník s práškovou úpravou a odolné teakové dřevo. Svým unikátním designovým vzhledem představuje jedinečnost a preciznost zpracování. Díky tomu se pro mnoho designerů stává doslova architektonickým zážitkem. Tuto výjimečnou jídelní soupravu navrhoval zkušený designer Nicolas Thomkins. Dodal jí na eleganci, kterou máte nyní možnost ocenit i vy!

Vaše cena: 24 743 Kč

Dostupnost: není skladem, dodací doba na dotaz

Kusů

SPECIFIKACE

Moderní jídelní souprava HIGOLD GENEVA patří k zahradnímu nábytku, který je výjimečný svým zajímavým designem a precizností zpracování. Souprava je vyrobena z hliníku s práškovou úpravou, voděodolného UV materiálu značky SUNBRELLA a teakového dřeva, které je precizně vložené do drážek v nohách stolu i do područek židlí. Laťky z teakového dřeva jsou vloženy do tabule stolu a to účelně dle nepravidelného tvaru. Navržený design stolu byl zkonstruován pomocí náročné, a architektonicky obdivuhodné, techniky.

Dodávka zahrnuje jídelní stůl a čtyři židle. Rozměry jídelního stolu jsou: 90 x 90 cm, rozměry židlí 62 x 68 cm. Židle disponují světle šedou textilií, která je z UV stabilního a voděodolného materiálu značky SUNBRELLA. Design jídelní soupravy evokuje relaxaci a dodá vám dobrou náladu.

Souprava zaujme architekty svým zajímavým stylem zpracování a výjimečný designem. Stane se dominantou vaší zahrady, terasy či jiného venkovního posezení.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

aaa

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.


Rozumím
Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2020 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright