Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

https://www.nabytek-ratan.cz/7224-thickbox_default/4mistna-sedaci-souprava-higold-geneva.jpg


 • Materiál polstrů: voděodolný a UV stabilní materiál zn. Sunbrella
 • Barva polstrů: světle šedá
 • Rám: hliník s práškovou úpravou
 • Materiál dřeva: teakové dřevo
 • Rozměry: (Š x H x V):
  D
  vojkřeslo 160 x 80 cm
  Křeslo 85 x 80 cm
  Stůl 110 x 70 cm
  Stolek 50 x 50 cm
 • Balení: kartony

Firma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

4místná sedací souprava Higold Geneva

Sedací souprava HIGOLD GENEVA je doslova architektonickým zážitkem. Už samotný název „GENEVA“ zcela vystihuje preciznost, se kterou byla tato souprava navržena a konstruována. Jedinečnost soupravy spočívá v kombinaci tří prvků: textil, hliník s práškovou úpravou a teakové dřevo. Souprava byla navržena designérem Nicolasem Thomkins. Ohromí vás svým unikátním designem!

Vaše cena: 45 684 Kč

Dostupnost: Není skladem. Dodací doba na dotaz.

Kusů

SPECIFIKACE

Jedinečná sedací souprava HIGOLD GENEVA je vyrobena z hliníku s práškovou úpravou, nepromokavého UV materiálu značky SUNBRELLA a teakového dřeva, které je precizně vložené do drážek v nohách stolu. Laťky z teakového dřeva, položené na tabuli stolu, mají nepravidelný tvar. Technika, kterou bylo dosaženo navrženého designu, je velice náročná a architektonicky obdivuhodná.

Součástí dodávky je dvojkřeslo, dvě křesla, stůl, příruční stolek a polštářky. Rozměry soupravy činí: dvojkřeslo 160 x 80 cm, 2 x křeslo 85 x 80 cm, stůl 110 x 70 cm a stolek 50 x 50 cm. Polštářky i potahy jsou z nepromokavého UV textilu SUNBRELLA a mají světle šedou barvu. Souprava GENEVA je vhodná na zahradu, terasu či jiné venkovní posezení.

Designová sedací souprava GENEVA může být velmi zajímavým zahradním nábytkem pro designéry. Stane se výjimečným prvkem na vaší zahradě a vyvolá ve vás touhu po relaxaci a odpočinku.

HIGOLD je značkový výrobce luxusních sedacích souprav a zahradního nábytku. Výrobky od této společnosti jsou kvalitní, moderní a určují nejnovější trendy.

aaa

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.


Rozumím
Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2020 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright