Z technických důvodů není možné expedovat objednané zboží do 7. 12. 2021. Veškeré objednávky budou předány na expedici 8.12. 2021. Děkujeme za pochopení.

Luxusní zahradní nábytek HIGOLD

Doprodej zásob!

https://www.nabytek-ratan.cz/8018-thickbox_default/peddy-shield-sada-napinaci-techniky-se-sikmou-slunecni-plachtou-barva-pruhu-zluto-bila.jpgFirma:
*Kontaktní osoba:
*Kontaktní telefon:
*E-mail:
*Zde opište kód:  


Zku�enosti z�kazn�ku

Hodnocení produktu zákazníky Heureka.cz

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si produkt objednali. Vypisujeme jen ta hodnocení, která mají vyplněn komentář.

Peddy Shield Sada napínací techniky se šikmou sluneční plachtou – barva pruhů žluto-bílá

kompletní sada šikmá sluneční plachta 230 x 140 cm – barva pruhů žluto-bílá sluneční plachtu lze zavěsit vodorovně i svisle ochrana soukromí napínací technikou pro vysuté balkony, balkony se střechou, terasy, zahradní besídky postranní ochrana soukromí, ochrana stran balkonu, ochrana proti slunci a mnohostranná ochrana soukromí sluneční plachtu 230 x 140 cm lze prát spolu se speciálními posuvnými háčky na 40 °C voděodolná ochrana soukromí balkonu bez montáže napevno ochrana soukromí, ochrana proti slunci, dešti, větru (na večer) snadno montovatelná a ovladatelná: snadné posouvání do stran, jako závěs u sprchy – ideální pro starší osoby a osoby s postižením Nápad Peddy Shield pro zlepšenou ochranu soukromí balkonů boční montáž – ochrana stran balkonů pro vysuté balkony se stropem přední montáž na všech balkonech se stropem – sluneční ochrana na italský způsob – také u výřezů střech a štítů před okna Montážní pokyny Tato sada obsahuje kompletní napínací techniku k napínání ocelového lana na strop balkonu – na bok a/nebo dopředu. napínání ocelového lana mezi dva montážní úhelníky – napnutí lana do délky 2,0 m sluneční plachta – snadno posouvatelná podél ocelového lana (stejně jako závěs) pro napnutí lana mezi části budov je potřeba delší ocelové lano posouvatelná markýza (snadná montáž a demontáž: markýza i pro dočasné nájemníky) Obsah balení Kompletní sada šikmá sluneční plachta – barva pruhů žluto-bílá. 2x montážní úhelník pro upevnění napínání na strop balkonu 2x napínací systém (napínák + krytka) ocelové lano 2,0 m nerezové, průměr 2 mm; lano s obzvlášť hladkým povrchem ocelové lano potřete olejem po úvodní montáži, nebo pokud se háčky zadrhávají (naneste na hadřík malé množství oleje do šicího stroje / oleje pro jízdní kola a potřete lano – posuvné háčky skvěle klouzají, až se někteří zákazníci diví) sluneční plachta 230 x 140 cm – podélné pruhy žluto-bílé 8x speciální posuvný háček a nerezové ocelové šrouby (k přišroubování na lem sluneční plachty) 4x kovové očko z nerezu, vnitřní průměr 10 mm (k upevnění na zábradlí nebo na stěnu – také s bodovým upevněním z oceli) všechny potřebné šrouby a hmoždinky Další příslušenství a doplňky bodové upevnění (z oceli, k připevnění sluneční plachty na jedno z kovových oček) zarážky posuvných háčků sada Balkon II – k tomu stejnobarevná sluneční plachta 270 x 140 cm

Vaše cena: 1 390 Kč

Dostupost skladem v ČR, dodací doba do 7 dnů

Kusů

Výdejní místo A-PROMAX s.r.o.
K Žižkovu 9, Velkoobchodní areál Vysočany, 190 00 Praha 9

(Schůzka po telefonické domluvě. Na uvedené adrese není prodejna, ale jsou pouze sklady)
© 2010-2021 A-PROMAX s.r.o. | Všechna práva vyhrazen | Copyright